Kompleksowe planowanie leczenia stomatologicznego

Cześć! 🙂

Jest mi niezmiernie miło, że zdecydowałeś się wziąć udział w moim szkoleniu z Kompleksowego planowania leczenia stomatologicznego. Jednocześnie gratuluję dwóch rzeczy! Po pierwsze – dobrze o Tobie świadczy potrzeba i chęć edukacji w tym kierunku. We współczesnej stomatologii kompleksowe podejście to podstawa do osiągnięcia pożądanych efektów leczenia, zadowolenia pacjentów, ale i własnej satysfakcji z pracy. Po drugie – gratulacje dobrego wyboru! Dzięki temu szkoleniu dowiesz się nowych rzeczy w tym zakresie i będziesz po prostu lepszym lekarzem.  Polecam zawsze zacząć wdrażać nowo poznane rekomendacje/schematy OD RAZU po szkoleniu. Szczególnie jeśli chodzi np. o pierwszorazowe konsultacje. Nawet jeśli nie będzie to osobna wizyta, to od tego zacznij rozmowę z każdym pacjentem. Im dłużej będziesz zwlekać, tym trudniej a nie łatwiej będzie to zrobić 😉

Jeśli będziesz potrzebować pomocy we wdrożeniu lub coś będzie niezrozumiałe – napisz do mnie, a postaram się pomóc. Mój główny cel to dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi stomatologami i ułatwić pracę. Niezależnie, czy to będzie stawianie pierwszych kroków w planowaniu i rozmowie z pacjentem, czy całkowita zmiana podejścia na kompleksowe.

A dzisiaj jak widać, padło właśnie na CIEBIE!

Poniżej znajdziesz szkolenie podzielone na trzy moduły, każdy z nich trwa niecałe 3 godziny i możesz w dowolnej chwili do nich wracać przez minimum rok od zakupienia szkolenia.

Ale żeby nie przedłużać – kliknij poniżej na pierwszy temat i… ZACZYNAMY!!!

Twój progres: