Curriculum Body Care Academy

Medycyna estetyczna krok po kroku

Nasze Curriculum to kompletny cykl, który krok po kroku wprowadza uczestnika w medycynę estetyczną – od niezbędnej teorii, poprzez najprostsze zabiegi, aż po zaawansowane techniki i unikanie powikłań kończąc. Biorąc udział we wszystkich szkoleniach, dostajesz on nas obszerną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci łatwo i sprawnie wejść w świat medycyny estetycznej, zyskać pewność w tym co już robisz i/lub udoskonalić swój warsztat zabiegowy. W zależności na jakim etapie swojej drogi jesteś.

Dla nas bardzo ważna jest jakość wiedzy, poziom jej przekazywania oraz kompletne i praktyczne umiejętności. Poszczególne etapy Curriculum wzajemnie się uzupełniają i pozwalają wynieść maksimum z naszych szkoleń. Bardzo nam na tym zależy, dlatego aby ułatwić Ci decyzję, przy zakupie całego Curriculum, dajemy dużą zniżkę na całość – oszczędzasz prawie 3500 zł!

Łączna wartość szkoleń w regularnej cenie – 18 494 zł
Cena Curriculum w regularnej cenie – 14 999 zł

 

OSZCZĘDNOŚĆ PRZY ZAKUPIE CURRICULUM – 3495 zł!

KLIKNIJ KAFELEK ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ SZKOLENIA

Wprowadzenie do medycyny estetycznej

Jakie są obecne trendy w medycynie estetycznej? Jak zacząć pracę jako lekarz medycyny estetycznej? Jakie są obecnie najczęściej wykonywane zabiegi i na czym polegają? Na co zwracać uwagę pod kątem anatomii twarzy? Jak otworzyć swój własny gabinet? Jak wyglądają prawne aspekty?

Kompleksowe planownie leczenia estetycznego

Jak prowadzić konsultację z pierwszorazowym pacjentem? Jak badać pacjenta i na co zwracać uwagę? Czy są uniwersalne cechy urody, którymi powinniśmy się kierować? Jak przygotować plan leczenia/plan zabiegowy? Jak łączyć zabiegi w terapie? Poprawa wyglądu czy przeciwdziałanie starzeniu?

Praktyczna medycyna estetyczna - podstawy

Podczas tego szkolenia dowiecie się jak wykonywać podstawowe zabiegi z medycyny estetycznej takie jak: mezoterapia igłowa, toksyna botulinowa, stymulatory tkankowe, bazowe techniki stosowania kwasu hialuronowego, kolagen, nici rewitalizujące, osocze i fibryna. Wzory zgód i zaleceń pozabiegowych.

Praktyczna medycyna estetyczna - poziom zaawansowany

Podczas tego szkolenia dowiecie się jak wykonywać zaawansowane techniki podawania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Techniki off-label, podawanie preparatów na różne warstwy zabiegowe i sprawne poruszanie się w tkankach. Sprawdzone i bezpieczne techniki, praca igłą oraz kaniulą.

Praktyczna medycyna estetyczna - modelowanie ust

Podczas tego szkolenia dowiecie się jak przewidywalnie wykonywać zabieg modelowania ust – od najprostszych, po te bardziej skomplikowane. Techniki z najmniejszym ryzykiem migracji i powikłań. Wybór preparatu, wykonywanie dokumentacji fotograficznej, opieka pozabiegowa. Powikłania naczyniowe i nienaczyniowe. Powiększanie ust kontra modelowanie.

Zaawansowane zagadnienia - powikłania i trudne przypadki

Jak radzić sobie z powikłaniami nagłymi i odroczonymi? Jak stosować hialuronidazę? Co powinno się znaleźć w zestawie przeciwstrząsowym, jak i kiedy powinniśmy z niego korzystać? Jak czuć się bezpiecznie podczas pracy? Jak radzić sobie z trudnymi przypadkami? Czy musimy leczyć każdego pacjenta? Kiedy warto odmówić leczenia?

Chcesz więcej?

Wypróbuj nasze szkolenia indywidualne!

Jesteśmy dopasowani do wszystkich typów kursantów. Ideą Body Care Academy jest stworzyć miejsce, które pozwala Wam zdobyć jak najlepszą wiedzę, w przystępny sposób. Dlatego jeśli preferujecie inną formę czy zakres nauki, to skontaktujcie się z nami, a postaramy się przygotować coś skrojonego do Ciebie na miarę 🙂

 

Niezależnie czy:

– chcesz wziąć udział w szkoleniach z zakresu Curriculum, ale 1 na 1 z wykładowcą, aby zdobyć jeszcze więcej wiedzy i umiejętności
– chcesz nauczyć się czegoś, czego nie ma w naszym programie
– chcesz jeszcze bardziej zgłębić tajniki poszczególnych, omawianych przez nas zabiegów

To szkolenia indywidualne są właśnie dla Ciebie!

Napisz do nas na biuro@bodycareacademy.pl a uszyjemy szkolenie na Twoją miarę!