Curriculum Body Care Academy

14999,00  brutto

Pełne Curriculum Body Care Academy, zawierające sześć pełnowartościowych szkoleń, podczas których poznasz medycynę estetyczną krok po kroku. 3 szkolenia teoretyczne online, 3 szkolenia praktyczne z wykonywaniem zabiegów u pacjentów przez kursantów, odbywające się w naszym gabinecie w Katowicach. Małe grupy szkoleń praktycznych, praca na sprawdzonych preparatach i najczęściej wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej. A to wszystko oparte na Evidence Based Medicine. W przypadku szkoleń teoretycznych uczestnicy Curriculum dostają pełen dostęp od razu po zakupie (z wyjątkiem szkoleń, które nie miały jeszcze premiery).
W przypadku szkoleń praktycznych, po zakupie szkolenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnych terminów ich odbycia.

Curriculum Body Care Academy

Nasze Curriculum to kompletny cykl, który krok po kroku wprowadza uczestnika w medycynę estetyczną – od niezbędnej teorii, poprzez najprostsze zabiegi, aż po zaawansowane techniki i unikanie powikłań kończąc. Biorąc udział we wszystkich szkoleniach, dostajesz on nas obszerną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci łatwo i sprawnie wejść w świat medycyny estetycznej, zyskać pewność w tym co już robisz i/lub udoskonalić swój warsztat zabiegowy. W zależności na jakim etapie swojej drogi jesteś.

Dla nas bardzo ważna jest jakość wiedzy, poziom jej przekazywania oraz kompletne i praktyczne umiejętności. Poszczególne etapy Curriculum wzajemnie się uzupełniają i pozwalają wynieść maksimum z naszych szkoleń. Bardzo nam na tym zależy, dlatego aby ułatwić Ci decyzję, przy zakupie całego Curriculum, dajemy dużą zniżkę na całość – 4500 zł w regularnej cenie, a 5000 zł przy pierwszej edycji, której sprzedaż trwa do końca sierpnia 2023 (!!!).

 

Łączna wartość szkoleń w regularnej cenie - 18 494 zł
Cena Curriculum w regularnej cenie - 14 999 zł

 

Łączna wartość szkoleń w pierwszej edycji - 13 994 zł
Cena Curriculum w pierwszej edycji - 9 999 zł

 

OSZCZĘDNOŚĆ PRZY ZAKUPIE CURRICULUM – 5000 zł (pierwsza edycja)

 

Dlaczego pierwsza edycja jest tańsza? Ponieważ szkolenia będą się po kolei ukazywać w miarę upływu roku. Wszystkie szkolenia ukażą się jeszcze w tym roku, najpóźniej w pierwszym kwartale przyszłego.

Szkolenia wchodzące w skład pełnego Curriculum Body Care Academy:

  1. Wprowadzenie do medycyny estetycznej
  2. Kompleksowe planowanie leczenia estetycznego
  3. Praktyczna medycyna estetyczna - podstawy
  4. Praktyczna medycyna estetyczna - poziom zaawansowany
  5. Praktyczna medycyna estetyczna - modelowanie ust
  6. Zaawansowane zagadnienia - powikłania, trudne przypadki

Po kliknięciu w nazwę szkolenia możesz zapoznać się z pełnym jego zakresem. Każde ze szkoleń zakończone jest otrzymaniem certyfikatu.

Jeśli jesteś zainteresowany innym tematem szkoleń lub szkoleniami indywidualnymi, skontaktuj się z nami mailowo biuro@bodycareacademy.pl lub pod numerem telefonu 32 700 22 10. Jesteśmy w stanie przygotować szkolenie szyte na Twoją miarę!